Zakład fryzjerski, potrzebne informacje...

Wszystkie tematy związane z wyspami Fuerteventura i Lanzarote
Mr.B
Gość
Gość
Posty: 4
Rejestracja: śr, 26 wrz 2012, 06:47

Zakład fryzjerski, potrzebne informacje...

Post autor: Mr.B » pt, 28 wrz 2012, 08:40

Witam wszystkich bardzo serdecznie.
Od kilku dni przeglądam to forum i uzyskałem wiele bardzo cennych informacji.
Niestety w temacie który interesuje mnie w szczególności nic nie znalazłem.
Jaki mam problem i o co chodzi...
chciałbym otworzyć zakład fryzjerski na Fuerteventura.
w związku z tym mam kilka pytań:
-czy dużo jest zakładów fryzjerskich na wyspach
-czy u twojego fryzjera są kolejki
-ile płacisz za swoją usługę
-w jakich godzinach najlepiej otworzyć
-czy warto otworzyć zakład w hotelu, czy lepiej na mieście ( wasze doświadczenie)
-czy na miejscu znajdę pracowników, czy lepiej przeprowadzić nabór w Polsce( ze znajomością języka)
-jaki język fryzjerki muszą umieć najlepiej, hiszpański, angielski , niemiecki?

to tylko kilka z pytań które mnie nurtują.
Za wszystkie rady będę bardzo wdzięczny. A ponieważ fryzjer to miejsce do którego wszyscy uczęszczamy, to myślę że możecie mi pomóc choć w małym stopniu.

A te kilka zdań o mnie, to dla tych którym będzie się chciało przeczytać tego posta do końca.
Mieszkam jeszcze w Polsce ale zamierzam się przeprowadzić.
Dlaczego Kanary ... bo zawsze o nich marzyłem !
Prowadzę z żoną w Polsce zakład fryzjerski ( żona jest fryzjerką). Ja dodatkowo zajmuję się gastronomią, z zawodu kucharz z zamiłowania barman, z przyuczenia kelner. A dodatkowo organizuje imprezy dla firm.
Dlaczego Fuerteventura ? kolega który od lat wynajmuje u mnie w zakładzie fryzjerskim, zakład kosmetyczny dla swojej żony wrócił z tej wyspy i jest nią zachwycony. Ponieważ mówi bardzo dobrze po Niemiecku to odnalazł się tam bez żadnych problemów. Ja obecnie szukam jakiejś wycieczki lub pojadę indywidualnie i sprawdzę jak się żyje na miejscu. Problem mam tylko z czasem. Za dużo pracy za mało odpoczynku.
Pozdrawiam i z góry dziękuję za wszelką pomoc.

pinokio
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: ndz, 2 wrz 2012, 17:38

Re: Zakład fryzjerski, potrzebne informacje...

Post autor: pinokio » ndz, 30 wrz 2012, 13:55

Hej witam. Fryzjestwo to jeden z najlepiej dzialajacych biznesow w dobie wielkiego kryzysu w hiszpani. Odkad sie zaczal to sie naotwieralo troche nowych zakladow fr.
Teraz koszt szczyzenia meskiego z myciem glowy to 9€+1€ napiwku, , tyle place ja w Las palmas, ale jak mieszkalem dawniej na F.V. to tez tyle placilem . Najtansze zaklady ktore powstaly w dobie kryzysu biora 5€. To jest nowa siec w Las Palms naszczescie dla ciebie na F.V. raczej tej sieci nie ma. Tu masz ich liste cen: http://cortedepelo5euros.com/precios.asp..
Jedno jest pewne w kryzysie wlosy rosna mi tak samo szybko a siwieja jeszcze szybciej,hehehehe :lol: , wiec wszystko i na temat.
Pozdrawiam i zycze powodzenia.

Mr.B
Gość
Gość
Posty: 4
Rejestracja: śr, 26 wrz 2012, 06:47

Re: Zakład fryzjerski, potrzebne informacje...

Post autor: Mr.B » ndz, 30 wrz 2012, 20:02

Cześć.
Bardzo dziękuję. Z włosami mam ten sam problem. Ale wiesz jak jest, szewc bez butów chodzi, czasem czekam tydzień zanim żona mnie obetnie... :lol:
Chętnie poznam kolejne opinie , może jakieś Panie coś napiszą o swoich fryzjerach.
Pozdrawiam.

Odpowiedz

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości