Fuerteventura może spotkanie od 20-26.01.2016

Wszystkie tematy związane z wyspami Fuerteventura i Lanzarote
Joanna77
Gość
Gość
Posty: 1
Rejestracja: wt, 12 sty 2016, 11:25

Fuerteventura może spotkanie od 20-26.01.2016

Post autor: Joanna77 » śr, 13 sty 2016, 11:04

Witajcie,
przylatujemy do Corralejo od 19 do 22 stycznia tego roku, a potem jedziemy do El Cotillo
Jeśli ktoś z Was chciałby się z nami spotkać i pogadać to chętnie się spotkamy
My 4 dziewczyny, raczej dojrzałe, oprócz 19letniej córki. Wesołe, pozytywne i otwarte.
Planujemy zamieszkać na jednej z wysp. Na razie jesteśmy na etapie poznawania nowych terenów. Ale jeśli ktoś chciałby podzielić się swoimi doświadczeniami to chętnie pogadamy
Jesteśmy też miłośniczkami Tanga. Czy ktoś z Was wie gdzie są miliongi na Fuercie? Możemy dojechać jeśli będzie trzeba.
Pozdrawiamy Wszystkich miłośników Wysp
Joanna i reszta

ares
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: czw, 16 paź 2014, 01:17

Re: Fuerteventura może spotkanie od 20-26.01.2016

Post autor: ares » pt, 15 sty 2016, 17:37

Witaj Joanno i Reszta ;)

Wspanialy pomysl z zamieszkaniem na wyspach.. Sam niedawno go zrealizowalem.. Jestem swiezaczkiem tutaj, wiec dokladnie wiem co czujecie. Dopiero 20 dni na miejscu, chociaz wydaje sie o wiele dluzej..Wprawdzie pomysl byl juz skrystalizowany 1,5 roku temu, ale zycie zdecydowalo inaczej i dopiero pod koniec 2015 udalo mi sie w koncu tutaj przeprowadzic :)
Przyjechalem zrelaksowany z ogromnymi pokladami pozytywnej energi.. Zaczalem oczywiscie od opalania na plazy i kapieli w oceanie:) dalej wynajecie mieszkania, zalozenie internetu... 5 dni temu wypelnilem juz nawet aplikacje o prace jako rezydent biura podrozy tu na wyspie i o dziwo jestem juz po trzech etapach rekrutacji.. Dwa zaliczone pozytywnie, a trzeci - dzisiejszy bedzie wiadomo niedlugo, ale nie widze innej mozliwosci niz pozytywne zaliczenie jego rowniez. Ta wyspa swietnie sie synchronizuje z potega pozytywnego myslenia :D


Niedawno sam szukalem kontaktu tu na forum, jak mialem problem z wynajeciem mieszkania.. Lawiny odpowiedzi nie bylo..byla jedna, ale jakze mila i podnoszaca na duchu :) Taka pozytywna energie trzeba przekazywac dalej:)
Co do tanga to jeszcze nie doszedlem do tego etapu;) Jest na mojej liscie "Do Zrobienia" pozycja taniec hiszpanski, ale jeszcze nie przyszla na nia pora.. Kto wie moze wlasnie sie zbliza ;)
Tak czy inaczej.. jezeli bedziecie chcialy sie spotkac, mieszkam niedaleko Corralejo, jestem zmotoryzowany, wiec moge bez problemu podjechac, a na brak czasu tez nie narzekam.. Poki co robie to czego w danej chwili zapragne :)

VIVE LA VIDA QUE AMAS! ;)

Rozenberg
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: czw, 10 wrz 2015, 14:30

Re: Fuerteventura może spotkanie od 20-26.01.2016

Post autor: Rozenberg » czw, 21 sty 2016, 17:27

mogę się przyłączyć...pozdrawiam...Tomek

Rozenberg
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: czw, 10 wrz 2015, 14:30

Re: Fuerteventura może spotkanie od 20-26.01.2016

Post autor: Rozenberg » pt, 22 sty 2016, 13:45

...jestem artysta fotografem, mieszkam na wyspie prawie pol roku :) moge pokazac Wam prawie wszystkie najpiekniejsze miejsca, a przy okazji zrobic Wam z samej tylko przyjemnosci 1000 wspanialych zdjec...pozdrawiam Tomek

+34 674949 530
na FB Tomasz Rozenberg i Tomasz Rozenberg Photography, tomasz_rozenberg@wp.pl

Odpowiedz

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość