Polacy vs inni. Bylo: Dzidek

Tematy niekoniecznie związane z Wyspami Kanaryjskimi, rozmowy o wszystkim i o niczym
robmarkro
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 175
Rejestracja: pn, 31 sie 2015, 10:47

Re: Polacy vs inni. Bylo: Dzidek

Post autor: robmarkro » czw, 31 sie 2017, 13:49

ha ha ha, i co robisz aby problem rozwiazac poza gadaniem ? A UK podjela decyzje o wyjsciu z Unii nie przez murzynow tylko dlatego ze sie tam biedoty z Polski i Rumunii najechalo.

Nolimit
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 162
Rejestracja: pt, 15 sty 2010, 15:29

Re: Polacy vs inni. Bylo: Dzidek

Post autor: Nolimit » czw, 31 sie 2017, 14:01

No dokladnie. Tyle ze ta biedota z PL i EU wchodzniej ma fach w rekach. I to Angoli wkurzylo najbardziej. Tacy pijacy, brudasy jak to mowia a jednak zabieraja zlecenia synom Albionu :D Taki murzyn ich nie wkurzal bo nie wychodzil poza swoje getto. A polacy chcieli sie zintegrowac, nauczyli sie jezyka, mieli fach - to ich wkurwialo. I jeszcze to ze nie szanuja swojego kraju jak kazdy inny europejczyk. Francuz sprzedajacy nalesniki w budzie na GC mowi po francusku i podaje menu po FR, za kazdym razem mimo ze wie ze nikt nie jest z FR. Ale podkresla to na kazdym kroku. Otworzyl bude z nalesnikami - nic innego nie ma ale jest dumnym fancuzem. I tak dziala cala Europa - tylko Polak pluje na swoj kraj i wszedzie bedzie robil za marne grosze, dlatego to Angoli tak wkurzylo. Jak by siedzial jak murzyn i nic nie robil - nie bylby zagrozeniem. Czuli by sie nadal lepsi. Tak jak sie czuja od murzynow i innych co nie maja nic poza zegarkami. Ale w koncu i w nich cos peknie jak w polowie juz europy.

Wiec moze murzyn pracowac na kanarach legalnie czy nie? Bo nie odpowiedziales

robmarkro
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 175
Rejestracja: pn, 31 sie 2015, 10:47

Re: Polacy vs inni. Bylo: Dzidek

Post autor: robmarkro » czw, 31 sie 2017, 14:04

dalej nie piszesz jak chcesz rozwiazac problem murzynskosci? Konkrety

Nolimit
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 162
Rejestracja: pt, 15 sty 2010, 15:29

Re: Polacy vs inni. Bylo: Dzidek

Post autor: Nolimit » czw, 31 sie 2017, 14:05

A odpowiesz czy moga murzyni pracowac na kanarach legalnie? Czekam od 2och postow i nic...

robmarkro
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 175
Rejestracja: pn, 31 sie 2015, 10:47

Re: Polacy vs inni. Bylo: Dzidek

Post autor: robmarkro » czw, 31 sie 2017, 14:15

czlowieku to czy ktos moze pracowac na Kanarach nie zalezy od koloru skory. Dlaczego zadajesz takie glupie pytanie ? Pisalem juz ze ze mna pracuje murzyn wiec odpowiedz dostales. A jezeli chodzi o prace dla imigrantow spoza unii to tu masz linka http://extranjeros.empleo.gob.es/es/Inf ... bajar.html

Herkules
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 73
Rejestracja: sob, 19 gru 2015, 17:03

Re: Polacy vs inni. Bylo: Dzidek

Post autor: Herkules » czw, 31 sie 2017, 14:26

Panowie
Nie sądzicie że troszke przesadzacie obydwoje?
Dla Europy Polacy to takie czarnuchy tylko inni bo mozna ich kopać w d...
Nie irytujcie sie tylko spokojnie przemyślcie to
Wiele można pisać jak nas "lepsza "Europa traktuje
Bla bla

Nolimit
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 162
Rejestracja: pt, 15 sty 2010, 15:29

Re: Polacy vs inni. Bylo: Dzidek

Post autor: Nolimit » czw, 31 sie 2017, 14:33

Ja sie nie irytuje. Zwykla dyskusja - przynajmniej z mojej strony. A to ze pytam czy murzyn moze legalnie pracowac i po ilu latach wynika z tego ze od 7 lat widze tego samego murzyna ktory sprzedaje zegarki... Widze odpowiedzi sie nie doczekam. Wystarczy napisac, nie wiem - i ok.

Na moje to mozna nawet skasowac caly temat jak w niektorych budzi takie emocje. Wg mnie dyskusja jak kazda inna - kto chce odpowiada, kto nie to nie. Kto nie byl na kanarach dawno i zabiera glos - ok moze - jesli uwaza ze jest uprawniony.

robmarkro
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 175
Rejestracja: pn, 31 sie 2015, 10:47

Re: Polacy vs inni. Bylo: Dzidek

Post autor: robmarkro » czw, 31 sie 2017, 14:39

dostales ode mnie jasna odpowiedz jesli chodzi o prace murzynow. Czego z niej nie rozumiesz ? TO czy ktos moze prafowac zalezy od statusu prawnego danej osoby a nie od koloru skory. Skad mam wiedziec jaki jest stan prawny handlarza zegarkow ? Spytaj go i wtedy sprawdz w przepisach czy z takim statusem prawnym moze pracowac. Jezeli siedzisz tu 7 lat powienienes doskonale wiedziedziec takie rzeczy. Poza tym skad wiesz ze to ten sam murzyn , przeciez oni sa do siebie bardzo podobni hehehehe

Nolimit
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 162
Rejestracja: pt, 15 sty 2010, 15:29

Re: Polacy vs inni. Bylo: Dzidek

Post autor: Nolimit » czw, 31 sie 2017, 14:48

Nie odp tylko linka ogolnego podales. Ok - nie wazne. Nie ma co wprowadzac nerwowej atmosfery. Faktycznie lepiej zakonczyc dyskusje.

Konkluzja moja jest taka, ze ci naplywowi nielegalni imigrancji z poza UE za jakis czas (juz widac poczatki) beda mega sfrustrowani - bo ile lat mozna chodzic z zegarkami... i to sie zle skonczy - jak w innych krajach gdzie mamy juz przyklady. Nie ma na nich pomyslu. Zakrywamy oczy i udajemy ze ich nie ma (co juz tez widac po zachowaniu policji ktora nie wie co z nimi zrobic natomiast doskonale wie jak 'ustawic' czy spionizowac turyste z wypchanym portfelem, ktory daje zycie wyspie). jak w innych krajach gdzie byl podobny problem i to wiele lat wczesniej.

Do turystow sa mega radykalni, nakazy, zakazy, oburzanie sie o wszystko - bo to jest najlatwiejsze bo taki turysta nic nie zrobi najwyzej nie wroci, ale bedzie 100 nastepnych. Dla nielegalnej emigracji sa mega tolerancyjni i daja sobie wchodzic na gowe. Tyle ode mnie. Mysle ze wszystko zostalo powiedziane. Nie ma sensu tego ciagnac dalej. Trzymajmy kciuki za jednosc europy - zeby sie nie rozpadla. Co raczej bedzie ciezkie z postawa jak dotychczas - ze wszystko jest ok i chowamy glowe w piasek, zamiatamy pod dywan problemy.

Pozdrawiam

robmarkro
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 175
Rejestracja: pn, 31 sie 2015, 10:47

Re: Polacy vs inni. Bylo: Dzidek

Post autor: robmarkro » czw, 31 sie 2017, 14:53

czyli chcesz odpowiedz kontretna na pytanie czy murzyni moga tu pracowac ? Odpowiadam ci ponownie , nie ma przepisow ktore daja prawo do pracy lub go nie daja na podstawie koloru skory. Takie przepisy byly do 1989 rokuw RPA i do lat 50 tych w USA. Murzyn z Kuby ktory ma stala karte pobytu moze pracowac bez problemu. Murzyn z Afryki ktory swiezo wysiadl z pontonu nie moze pracowac . I jeden i drugi to murzyn ale maja inny status na terenie Hiszpanii. Dlatego na twoje pytanie nie da sie odpowiedziec wprost. Rozumiesz ? Na twoje ogolne pytanie dostales ogolnego linka

Nolimit
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 162
Rejestracja: pt, 15 sty 2010, 15:29

Re: Polacy vs inni. Bylo: Dzidek

Post autor: Nolimit » czw, 31 sie 2017, 15:02

Doskonale chyba wiesz, ze chodzilo mi o uchodzcow z pontonu. Nie o obywateli UE czy innych krajow ktore moga bez problemu pracowac. Dla tych drugich zawsze jest wyjscie bo jak sie nie podoba to zmienia sobie kraj. 'Uchodzca' chociaz trudno nazwac takiego z Maroka, gdzie nie ma wojny - a ich jest najwiecej - nie moze podjac pracy i ma mega frystracje ktora go dopada po kilku latach pobytu i pierwszej fascynacji jak jest fajnie. Kazdy sie przyzwyczaja do dobrego i chce wiecej. A co moze dostac? Socjal jak uda ze jest nastoletnim uchodzca z terenow wojny - bo jak to sprawdzic ze faktycznie ma 30 lat i jest z Maroka? Chyba nie ma chipa w tylku nie? Jest to niesprawdzalne i oni doskonale o tym wiedza. I przyjezdzaja nastepni i nie ma na nich zadnego pomyslu. Zrobi sie getto jak wszedzie indziej i strefy 'no go' gdzie nawet policja nie ma prawa wjazdu. Tak sie buduje radykalizam, z frustracji. Pozniej latwo takim wyprac mozgi - co widac co kilka dni w roznych panstwach ktore ten problem maja od dawna + teraz dodatkowych uchodzcow jadacych do Merkel bo ich zaprosila. Jako goscie maja prawo do wszystkiego. Nie musza pracowac bo sa goscmi zaproszonymi. Kilka tysiecy z tej megaliczby podjelo prace (bo akurat Niemcy cos sie staraja zrobic zaktywizowac- ale mimo to oni nie chca).

Koncze dyskusje - dzieki za przedstawienie swoich pogladow. Pozdrawiam i 'bez odbioru' w tym temacie.

robmarkro
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 175
Rejestracja: pn, 31 sie 2015, 10:47

Re: Polacy vs inni. Bylo: Dzidek

Post autor: robmarkro » czw, 31 sie 2017, 15:21

wspolczuje ci, ze musisz zyc wsrod "murzynow z maroka". Na prawde wroc do ojczyzny

kanarek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: czw, 6 kwie 2017, 13:58
Kontaktowanie:

Re: Polacy vs inni. Bylo: Dzidek

Post autor: kanarek » czw, 14 wrz 2017, 12:07

robmarkro pisze:
pn, 28 sie 2017, 12:10
zyje w hiszpanii 8 lat. place podatki i pracuje. Nic nie mam za darmo. Raz bylem 4 miesiace na paro ale zapracowalem na to 5 latami placenia skladek na paro i podatkami. Wiem, ze panie i panowie ktore przyjezdzaja bez dokumentow przez morze dostaja znizki na komunikacje, dostaja jedzenie, ubranie i nocleg. Wiem , ze dostaja tarjeta sanitaria mimo ze nie pracuja. Gdy Polak tu przyjezdza musi zaczac prace zeby dostac tarjeta sanitaria. Ale wiem , ze jestem tu gosciem i musze zaakceptowac prawo tego kraju. Mimo wszystko wole mieszkac tu niz w Polsce i patrzec na zuli i pseudopatriotycznych bandziorow, ktorzy jedyne co potrafia to palic kukle zyde i drzec morde "pedaly do gazu"
hah ostro, ale cos w tym jest. Ja mieszkam na Teneryfie ponad 5 lat i mimo wszystko nie ciagnie mnie do ojczystego kraju :roll: Moze dlatego, ze teraz tu mam swoją rodzine i znajomych, a w kraju nic mnie trzyma? Może, ale czy to źle? :)

Nolimit
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 162
Rejestracja: pt, 15 sty 2010, 15:29

Re: Polacy vs inni. Bylo: Dzidek

Post autor: Nolimit » czw, 14 wrz 2017, 13:24

Chodzi wlasnie o to aby zle nie bylo. Ale jak mieszkasz to chyba widzisz co sie dzieje z imigrantami nielegalnymi? Z roku na rok coraz wiecej i coraz bardziej zuchwali - na kanarach jeszcze tego az tak nie wiadac - dopiero sie rozkrecaja. Nie tyle co w Hiszpanii czy na innych wyspach czy we Wloszech. Ostatnio był szał ze zgwałcili te Polke w kurorcie we Włoszech a jej partnera pobili. 'Zlapali' sprawcow a raczej sami sie zglosili. I okazalo sie jak zwykle ze juz wczesniej mieli duzo za uszami. Dwoch z nich mieszkalo jako drugie pokolenie we wloszech (15,16 lat) a ich ojca juz kikla lat temu przymysowo deportowali do Maroka bo dopuszczal sie nieustannych rozbojów. I co z tego? Za pol roku wrocil ponownie do Wloch i jeszcze mu wydali zgode na przebywanie bez problemu i sobie legalnie zyje juz tyle lat. Taki maja bałagan, albo jak wiadomo nie chce im sie sprawdzac - w koncu Wlochy to jak Hiszpania taka sama mentalnosc. Kolejny z tych gwalcicieli niby szef grupy (19 lat) przyplynal jako uchodzca na pontonie jakis czas temu. Taki byl szał ze tak brutalny gwalt i rozboj i dostana max kary :D Prawda jest taka ze sa nieletni wiec nie dostana nic. Za 2 lata wyjda.

Ale co z tego? Zobaczcie sobie majorke tam jednego dnia byly 3 gwalty na turystkach i ok. Nikogo juz to nie dziwi. I jak zwykle co mowi wladza - wyraza ubolewanie i zapewnia ze jeszcze bardziej bedzie chronic turystow.... hehe. I dodatkowo gwalty o 7-10 rano! :D W bialy dzien, niczego sie nie boja. Oczywiscie jak to prasa po tych wydarzeniach trzeba bylo znalezc jakiegos obywatela np. UK ktory tez dopuscil sie gwaltu na jakiejs innej wyspie. Dla rownowagi ;) Natomiast 'zapomnieli' napisac ze ten obywatel UK to imigrant z polnocnej afryki ;) Arabowie i murzyni zawsze mieli takie latwe podejscie do kobiet - u nich jest taka kultura. Nie ma ze kobieta nie chce. I teraz wprowadzaja to u nas. Zreszta troche mnie to dziwi ze musza brac sila jak swego czasu to jak Polka zobaczyla ciapatego na wakacjach gdzies u Arabow to on mial kolejke chetnych. Wiec nieco mnie dziwi co oni teraz odwalaja. Byc moze to ma byc jakas kara dla bialych. A jak najbardziej wkurzyc bialego? Zgwalcic jego kobiety. Jeszcze takie imprezowiczki z kurortu to zapewne nie mieli by zadnego problemu z seksem za zgoda. Ale po co? Moga robic wszystko przeciez.

Jedno jest pewnie jezdze po swiecie tyle lat i jak sie jechalo do kurortu albo jakiegos europejskiego kraju np 10 lat temu to bylo bezpiecznie, zero zagrozen. W PL byl spory bandytyzm, ogolnie syf - jechalo sie na zachod - od razu inny swiat. Kultura, nikt nikogo nie bile, nie patrzy sie zle, ciezko dostac nawet w ryja. M. in lubilem jezdzic na kanary rowniez ztego powodu ze jest kultura a nie jak w PL chamstwo i bandytyzm. Ale to sie tak zmienia i to dosc szybko.... Jedynie moze grasowali kieszonkowcy w Barcelonie (ale to jakby mala szkodliwosc czynu i tez dochodzi to tego - bo prawo na to pozwala - ze moga krasc - wszystko kwestia przyzwolenia). Teraz jest przyzwolenie ogolnie dla 'uchodzcow' ze oni tez moga wszystko. I do tego nie maja nic do stracenia. Dlatego jest coraz gorzej - a bedzie jeszcze bardziej jak dalej bedzie takie przyzwolenie. Do tego dochodzi inna kultura, religia ktora wpaja im do glow ze sa panami swiata i gdziekolwiek nie trafia (nie do swojego kraju) to sa jego panami i moga zbierac podatek od niewiernych - czyli dopuszczac sie zbrodni, gwaltow czegokolwiek chca. Ile zajelo czasu Niemca aby w koncu przyznac ze w sylwestra w Niemczech tez zgwalcili kilka kobiet a kilkadziesiat zostalo zmolestowanych. Chyba ze 2 miesiace jak nie dluzej. Wladze i prasa w tych krajach juz sie nawet boi cokolwiek powiedziec aby nie draznic muzulmanow ktorych ma juz tylu u siebie. WIec lepiej udawac ze jest ok i nie mowic o tym - wiadomo ze niewiedza jest blogoslawienstwem. I jak nie masz swiadomosci to nie masz problemu ;) Pytanie jak dlugo jeszcze sie da zamiatac pod dywan.

A ze struktury ISIS sa juz na kanarach to wiadomo od kilku lat. Zreszta byly nawet zatrzymania jakis czas temu czlonkow na GC i Teneryfie. To znaczy ze musi byc ich bardzo duzo skoro udalo ich sie zlapac. A wiadomo jak dziala policja nie tylko w PL. Jak nie zglosza sie przestepcy sami albo nie poda sie na talerzu to nic nie zrobia.

robmarkro
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 175
Rejestracja: pn, 31 sie 2015, 10:47

Re: Polacy vs inni. Bylo: Dzidek

Post autor: robmarkro » czw, 14 wrz 2017, 19:56

w Berlinie polscy bandycli katolicy zamordowali i zgwalcili geja. Niemcy teraz powinny zamknac granice przed polskimi bandziorami

Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości