Polonia Canarias - Rejestracja

Rejestrując się na witrynie „Polonia Canarias”, zwanej dalej „my”, ”nas”, „nasza”, „Polonia Canarias”, „https://poloniacanarias.com/forum”, akceptujesz wyszczególnione poniżej postanowienia. Jeśli ich nie akceptujesz, opuść to miejsce, naciskając przycisk „Nie akceptuję”. Administracja witryny „Polonia Canarias” ma prawo w dowolnym czasie zmienić poniższe postanowienia, informując cię o zmianach, niemniej wskazane jest, aby użytkownicy sami regularnie zaglądali do tego regulaminu. Korzystanie z witryny „Polonia Canarias” po zmianach regulaminu oznacza, że akceptujesz te zmiany ze wszelkimi konsekwencjami prawnymi.

  1. Każdy użytkownik ma prawo do posiadania wyłącznie jednego konta. W przypadku wykrycia, że ktoś posługuje się więcej niż jednym kontem zastrzegamy sobie prawo do zablokowania wszystkich kont użytkownika i poinformowania o tym innych użytkowników.
  2. Zgadzasz się nie pisać żadnych wypowiedzi o charakterze obraźliwym, oszczerczym, propagującym treści niezgodne z prawem lub naruszających cudze prawa autorskie. Robienie tego może spowodować, że Twoje konto zostanie zablokowane, a Twój dostawca internetu powiadomiony o Twoim zachowaniu.
  3. Zgadzasz się, że „Polonia Canarias” ma prawo w każdej chwili usunąć, edytować, przenieść lub zablokować każdy wątek jesli zajdzie taka potrzeba.
  4. Zgadzasz się na zapisywanie wszystkich informacji, które podajesz, w bazie danych. Dane te nie będą przekazywane nikomu bez Twojej zgody, ale „Polonia Canarias” nie odpowiada za włamania, które mogą spowodować wykradzenie danych.
  5. Zgadzasz się nie publikować ogłoszeń na forum. Wszelkie niekomercyjne ogłoszenia można natomiast publikować w dziale ogłoszeniowym naszego portalu.
  6. Nasze forum przeznaczone jest wyłącznie dla osób fizycznych. Organizacje, firmy lub osoby prowadzące jakąkolwiek działalność nie są uprawnione do zakładania kont i publikowania wpisów zawierających jakąkolwiek formę reklamy lub kryptoreklamy. Każda próba opublikowania w portalu lub na forum takiej reklamy lub kryptoreklamy może spowodować zablokowanie konta i usunięcie posta/wątku.
  7. Prosimy o nie pisanie postów DUŻYMI literami. Jest to sprzeczne z Netykietą i posty takie mogą zostać przez nas usunięte.
  8. Prosimy o nie umieszczanie danych osobowych w publikowanych postach.
  9. W przypadku chęci usunięcia konta prosimy o kontakt z administratorem. Pomimo usunięcia konta wszystkie posty użytkownika pozostaną na forum aby uniknąć zaburzenia sensu wypowiedzi w wątkach.
  10. W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem zastrzegamy sobie prawo do podejmowania decyzji w oparciu o nasze własne kryteria.

Nasze fora zwane też „one”, „ich”, „je”, „phpBB software”, „www.phpbb.com”, „phpBB Limited”, „phpBB Teams” działają w oparciu o oprogramowanie wykorzystujące technologię phpBB, która jest środowiskiem typu witryny (bulletin board), wydane na licencji „GNU General Public License v2” zwanej też „GPL”. Oprogramowanie jest dostępne do pobrania ze strony www.phpbb.com. Oprogramowanie phpBB tylko ułatwia dyskusje przez internet, a jego autorzy nie kontrolują tekstów zamieszczanych w internecie za jego pomocą. Więcej informacji o phpBB można znaleźć na stronie https://www.phpbb.com/.

Akceptujesz zakaz publikowania wypowiedzi o charakterze obraźliwym, oszczerczym, propagującym treści niezgodne z polskim prawem lub naruszającym cudze prawa autorskie i dobra osobiste. Naruszenie tego zakazu może skutkować dla ciebie całkowitym zablokowaniem dostępu do tej witryny, a twój dostawca internetu zostanie powiadomiony o twoim niewłaściwym zachowaniu. Wyrażasz zgodę na to, że „Polonia Canarias” może w każdej chwili usunąć, zmienić, przenieść lub zamknąć każdy twój temat, post. Wyrażasz zgodę na zapisywanie wszystkich podanych przez ciebie informacji w naszej bazie danych. Informacje te nie będą przekazywane nikomu bez twojej zgody, ale ani „Polonia Canarias”, ani phpBB Limited nie ponosi odpowiedzialności za włamania do witryny, podczas których może dojść do kradzieży danych.