Wakacje i przeprowadzka :D

Wszystkie tematy związane z wyspą Teneryfa
Angela
Gość
Gość
Posty: 2
Rejestracja: czw, 10 maja 2018, 18:02

Wakacje i przeprowadzka :D

Post autor: Angela » czw, 10 maja 2018, 18:47

Hej wszystkim! :)

Już w tę sobotę wraz z chłopakiem lecimy na tydzień na Teneryfę ;) Prawdopodobnie będziemy mieszkać w Garden City, bądź Calloa Salvaje. Polecacie co można zwiedzić, gdzie się udać i gdzie zjeść dobry obiad?
Pod koniec wakacji, bądź w październiku chcielibyśmy się przeprowadzić na Teneryfę, na stałe?
Polecacie jakąś fajną okolicę na zamieszkanie, jak jest z pracą, urzędami i transportem miejskim?
Podczas tego wyjazdu chciałabym się bardziej zorientować i wiedzieć na co zwrócić szczególną uwagę ;)

Dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam

Marqs
Początkujący
Początkujący
Posty: 36
Rejestracja: śr, 12 paź 2016, 19:36

Re: Wakacje i przeprowadzka :D

Post autor: Marqs » czw, 10 maja 2018, 19:21

Z własnego doświadczenia zdecydowanie polecam Callao Salvaje. Doskonale skomunikowane z Gigantami i Las Americas. Fajna plaża Ajabo. Kilkaset metrów dalej plaża Playa Paraiso.
Co do szczegółów nie podam Ci na otwartym forum, bo moderator nie puści (reklama). Jeżeli chcesz parę szczegółowych poleceń, mogę napisać na "prywatna wiadomość".
Pozdrawiam
Marqs

Angela
Gość
Gość
Posty: 2
Rejestracja: czw, 10 maja 2018, 18:02

Re: Wakacje i przeprowadzka :D

Post autor: Angela » czw, 10 maja 2018, 19:27

Będę bardzo wdzięczna za każdą wiadomość :)

Awatar użytkownika
camilozeta
Administrator
Administrator
Posty: 974
Rejestracja: pn, 22 maja 2006, 02:36
Kontaktowanie:

Re: Wakacje i przeprowadzka :D

Post autor: camilozeta » sob, 12 maja 2018, 15:56

Marqs pisze:
czw, 10 maja 2018, 19:21
Co do szczegółów nie podam Ci na otwartym forum, bo moderator nie puści (reklama).
Nie, no trochę chyba przesadzasz? Co innego jak chcesz podawać namiary na polski sklep albo restaurację, ale miejsca warte odwiedzenia?

Salu2
http://www.camilozeta.com/ - Podróżując przez życie...
Obrazek

Marqs
Początkujący
Początkujący
Posty: 36
Rejestracja: śr, 12 paź 2016, 19:36

Re: Wakacje i przeprowadzka :D

Post autor: Marqs » sob, 12 maja 2018, 18:59

Camilo, podałem jej konkretne miejsca (knajpy, wypożyczalnie, agencje etc)poparte linkami do ich stron. Czy przesadzam ? Raczej szanuję zasady które Ty ustanawiasz.Gdybym to podał na otwartym Forum, miałbyś rację gdybyś zamknął temat. :D :) :wink:
Do miłego...
Marek

Beata123
Gość
Gość
Posty: 1
Rejestracja: pn, 23 lip 2018, 08:50

Re: Wakacje i przeprowadzka :D

Post autor: Beata123 » pn, 23 lip 2018, 13:03

czesc :)

Czy ja też mogłabym prosić o podanie mi tych konkretnych informacji?

Odpowiedz

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości