masazysta -praca na wyspach

Wymiana informacji i spostrzeżeń na temat pracy na Wyspach Kanaryjskich. Proszę nie umieszczać tutaj ogłoszeń.
grzebyczek80
Gość
Gość
Posty: 2
Rejestracja: sob, 4 kwie 2009, 21:36

masazysta -praca na wyspach

Post autor: grzebyczek80 » czw, 9 kwie 2009, 08:25

Witam serdecznie wszystkich forumowiczow;)

Mam na imie Przemek, obecnie mieszkam od kilku lat w uk. Jednak od kiedy pierwszy raz stanalem w Espanii, zauroczylem sie tym przepieknym krajem.

Bardzo powaznie mysle o przeniesieniu sie na wyspy, myslalem o Teneryfie lub Gran Canarii. (jednak chce sie do tego dobrze przygotowac, takze planuje w przyszlym roku).

Jestem z zawodu masazysta (masaz sportowy, klasyczny, kamieniami i jeszcze kilka -wiekszosc certyfikatow zdobylem tutaj w uk). Mysle,jeszcze o uprawnieniach personalnego trenera (instruktor silowni,diety itp..)

Jak sadzicie, bedzie szansa znalezienia jakies pracy w jakims hotelu, spa? Jakie sa zarobki? I co z jezykiem hiszpanskim? -wladam biegle angielskim, ucze sie hiszpanskiego... Jakie sa srednie koszty utrzymania?

We wrzesniu wybieramy sie ze znajomymi na tyg wypad, juz sie nie moge doczekac!! 8)

Pozdrowionka z zimnego Liverpoolu :P
przemek

STYRO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 174
Rejestracja: pt, 5 sty 2007, 17:48
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: STYRO » pt, 10 kwie 2009, 07:36

Mialem znajoma Polke, ktora pracowala jako masazystka w jednym z hoteli - poczatkowo nie narzekala, przyszedl kryzys, bywalo ze przez caly dzien nie miala ani jednego masazu no i kilka miesiecy temu wrocila do Polski. W sumie jesli mozesz to przeczekaj rok-dwa - taka moja rada.
Pozdrawiam
STYRO

grzebyczek80
Gość
Gość
Posty: 2
Rejestracja: sob, 4 kwie 2009, 21:36

Post autor: grzebyczek80 » pt, 10 kwie 2009, 09:23

STYRO pisze:Mialem znajoma Polke, ktora pracowala jako masazystka w jednym z hoteli - poczatkowo nie narzekala, przyszedl kryzys, bywalo ze przez caly dzien nie miala ani jednego masazu no i kilka miesiecy temu wrocila do Polski. W sumie jesli mozesz to przeczekaj rok-dwa - taka moja rada.
Dzięki styro.

Napewnio nie wczesniej niz w przyszlym roku wyemigruje, jednak za wszystkie przydatne informacje bede wdzieczny

pozdr

Odpowiedz

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości