Współdzielenie mieszkania w Morro Jable lub okolicy

Wszystkie tematy związane z wyspami Fuerteventura i Lanzarote
Amber
Gość
Gość
Posty: 1
Rejestracja: wt, 19 mar 2013, 18:37

Współdzielenie mieszkania w Morro Jable lub okolicy

Post autor: Amber » wt, 19 mar 2013, 19:51

Szukam współlokatora/ki do mieszkania w Morro Jable. Jeśli znajduje się tu osoba, która tak jak ja nie potrzebuje całego mieszkania dla siebie i przy okazji chce zaoszczędzić to zapraszam. Kontakt tel 636926412.
pozdrawiam, Dorota

marika1
Gość
Gość
Posty: 2
Rejestracja: śr, 20 mar 2013, 15:54

Re: Współdzielenie mieszkania w Morro Jable lub okolicy

Post autor: marika1 » sob, 23 mar 2013, 16:48

cześć
witam piszę do ciebie z zapytaniem - od dawna jesteś na wyspie,byłam tam z moją rodzinką w 2011r. 15 dni na wakacjach dokładnie w costa calmie - zakochaliśmy się od razu w tej wyspie,teraz myślimy o przeprowadzce tam ale borykamy się czy to dobra decyzja, czy bez znajomości hiszpańskiego poradzimy sobie jakoś - czy znajdziemy tam pracę -tu w polsce mamy swoje sklepy ja odzieżowy mąż papierniczo - zabawkowy,ale zarówno warunki pogodowe jak i zyski z handlu doprowadzają nas do depresji,mamy 2 córki 14 i 5 lat więc martwi mnie to iż musiałabym starszej załatwić szkołę, myślę o tym ciągle czy zaryzykować czy nie...odp.

Maciek44
Gość
Gość
Posty: 1
Rejestracja: ndz, 9 cze 2013, 07:53

Re: Współdzielenie mieszkania w Morro Jable lub okolicy

Post autor: Maciek44 » ndz, 9 cze 2013, 08:55

Witaj Amber. Czy nadal poszukujesz współlokatora? W lipcu wyląduję na wyspie i byłbym bardzo zainteresowany :-) Mam też kilka pytań odnośnie pobytu na wyspie więc byłbym wdzięczny za kontakt na maila maciek.orlikowski@gmail.com
Pozdrawiam.

Odpowiedz

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości