Czemu ludzie notorycznie wchodzą na facebooka?

Tematy niekoniecznie związane z Wyspami Kanaryjskimi, rozmowy o wszystkim i o niczym
jedrys1989
Gość
Gość
Posty: 1
Rejestracja: śr, 31 sie 2011, 00:19

Czemu ludzie notorycznie wchodzą na facebooka?

Post autor: jedrys1989 » śr, 31 sie 2011, 11:38

Witam,

Pogrążył mnie ostatnio problem, a mianowicie czemu ludzie notorycznie zaglądają na facebooka? Domyślam się, że ciekawość co u znajomych może przyciągać, ale bez przesady... Jak można przesiadywać po kilka godzin dziennie na facebooku?

Dzięki za odpowiedzi :)

Awatar użytkownika
camilozeta
Administrator
Administrator
Posty: 977
Rejestracja: pn, 22 maja 2006, 02:36
Kontaktowanie:

Re: Czemu ludzie notorycznie wchodzą na facebooka?

Post autor: camilozeta » śr, 31 sie 2011, 17:33

Hej

Wydaje mi się, że jak się ma 200 znajomych, to poczytanie może zająć chwilę. Ja poświęcam tylko kilka minut i to nie codziennie mi się chce wchodzić. Wolę ten czas poświęcić na inne rzeczy.

Salu2
http://www.camilozeta.com/ - Podróżując przez życie...
Obrazek

Awatar użytkownika
Dzidek
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 488
Rejestracja: wt, 23 lis 2010, 09:34
Lokalizacja: Polska

Re: Czemu ludzie notorycznie wchodzą na facebooka?

Post autor: Dzidek » pt, 30 wrz 2011, 05:39

jedrys1989 pisze:Witam,

Pogrążył mnie ostatnio problem, a mianowicie czemu ludzie notorycznie zaglądają na facebooka? Jak można przesiadywać po kilka godzin dziennie na facebooku?

Dzięki za odpowiedzi :)
Odpowiedz jest prosta....widać można :lol: :lol: :lol:
Pozdrawiam
Widzisz? Nie widzę...Aaaaaa widzisz

Awatar użytkownika
ilonka
Bywalec
Bywalec
Posty: 104
Rejestracja: ndz, 31 lip 2011, 09:57
Kontaktowanie:

Re: Czemu ludzie notorycznie wchodzą na facebooka?

Post autor: ilonka » sob, 8 paź 2011, 15:20

jak dla mnie to sposób komunikacji ze znajomymi. wieloma w jednym czasie:) i tyle

Awatar użytkownika
kava
Zaangażowany
Zaangażowany
Posty: 357
Rejestracja: sob, 23 gru 2006, 18:05
Lokalizacja: La Palma
Kontaktowanie:

Re: Czemu ludzie notorycznie wchodzą na facebooka?

Post autor: kava » sob, 8 paź 2011, 19:11

Gdy ma się jakąś pasjo-hobby, nie ma chyba miejsca w necie, które byłoby tak fantastycznym katologiem nowości i ciekawych materiałów, i to niemal w real-timie jeśli chodzi o nowinki...

Awatar użytkownika
camilozeta
Administrator
Administrator
Posty: 977
Rejestracja: pn, 22 maja 2006, 02:36
Kontaktowanie:

Re: Czemu ludzie notorycznie wchodzą na facebooka?

Post autor: camilozeta » pn, 21 lis 2011, 09:49

Hej

To jak już ktoś tak "notorycznie wchodzi na facebooka" to może dodać i nas :)

Polonia Canarias na Facebooku

Salu2
http://www.camilozeta.com/ - Podróżując przez życie...
Obrazek

Adi
Początkujący
Początkujący
Posty: 24
Rejestracja: pn, 4 lip 2011, 12:10
Lokalizacja: było Tene Sur

Re: Czemu ludzie notorycznie wchodzą na facebooka?

Post autor: Adi » pn, 21 lis 2011, 15:28

Eeee no teraz to sobie chyba nawet profil na fejsie założe :lol:

Awatar użytkownika
el malage
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 189
Rejestracja: pt, 5 gru 2008, 13:52
Lokalizacja: Teneryfa Sur

Re: Czemu ludzie notorycznie wchodzą na facebooka?

Post autor: el malage » pt, 2 gru 2011, 21:34

Mieszkam ladnych pare lat z dala od przyjaciol i znajomych Fejs pomaga komunikowac sie z nimi ,wielu z nich obiecywalo dzwonic ,ale telefony dzialaja chyba tylko w jedna strone :) po latach w piec ,minut ,moge sie dowiedziec co slychac u nich bez dzwonienia w srodku nocy , jak i czekania ,a moze zadzwoni ;)
Pozdrawiam z Teneryfy Sur

Awatar użytkownika
SplitSailer
Zaangażowany
Zaangażowany
Posty: 277
Rejestracja: sob, 7 kwie 2007, 18:45
Lokalizacja: Islas Canarias / TF y Mundo
Kontaktowanie:

Re: Czemu ludzie notorycznie wchodzą na facebooka?

Post autor: SplitSailer » ndz, 4 gru 2011, 17:38

el malage pisze:Mieszkam ladnych pare lat z dala od przyjaciol i znajomych Fejs pomaga komunikowac sie z nimi ,wielu z nich obiecywalo dzwonic ,ale telefony dzialaja chyba tylko w jedna strone :) po latach w piec ,minut ,moge sie dowiedziec co slychac u nich bez dzwonienia w srodku nocy , jak i czekania ,a moze zadzwoni ;)
O to ..to! ;) ...Lepiej nie mozna
¨...i¨ ?

Awatar użytkownika
ewita170
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 52
Rejestracja: pn, 12 mar 2012, 15:16
Lokalizacja: Costa del Silencio Arona

Re: Czemu ludzie notorycznie wchodzą na facebooka?

Post autor: ewita170 » śr, 14 mar 2012, 10:04

jedrys1989 pisze: Pogrążył mnie ostatnio problem, a mianowicie czemu ludzie notorycznie zaglądają na facebooka? Domyślam się, że ciekawość co u znajomych może przyciągać, ale bez przesady... Jak można przesiadywać po kilka godzin dziennie na facebooku?
Tak jak wielu już napisało odpowiedź prosta, aby zachowac kontakty ze znajomymi a czasem odnowic stare, ja np nie siedzę, ale praktycznie cały dzień ma włączonego FB, a zwłaszcza po to by miec kontakt z moimi dziećmi (a mam 3 dorosłych synów w Polsce) najprostsza, najszybsza a przede wszystkim najtańsza forma kontaktu i działa już jak skyp.
Pozdrawiam Ewa

Awatar użytkownika
ewita170
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 52
Rejestracja: pn, 12 mar 2012, 15:16
Lokalizacja: Costa del Silencio Arona

Re: Czemu ludzie notorycznie wchodzą na facebooka?

Post autor: ewita170 » śr, 14 mar 2012, 10:13

camilozeta pisze:Hej

To jak już ktoś tak "notorycznie wchodzi na facebooka" to może dodać i nas :)
Można by ciut urozmaicic stronkę, aby zachecic ludzi do odwiedzania Wysp, zobacz jak wygląda ta sronka, a na pewno Cie zainteresuje, w zasadzie większość fotek i postów wstawiają uzytkownicy.

http://www.facebook.com/ALMERIATURISTICA

Awatar użytkownika
camilozeta
Administrator
Administrator
Posty: 977
Rejestracja: pn, 22 maja 2006, 02:36
Kontaktowanie:

Re: Czemu ludzie notorycznie wchodzą na facebooka?

Post autor: camilozeta » śr, 14 mar 2012, 10:25

Ano można by, tylko raz że chroniczny brak czasu a dwa, że celem stronki na facebooku było raczej zaproszenie do przyjścia tutaj :)

Salu2
http://www.camilozeta.com/ - Podróżując przez życie...
Obrazek

Awatar użytkownika
ewita170
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 52
Rejestracja: pn, 12 mar 2012, 15:16
Lokalizacja: Costa del Silencio Arona

Re: Czemu ludzie notorycznie wchodzą na facebooka?

Post autor: ewita170 » śr, 14 mar 2012, 10:32

camilozeta pisze:Ano można by, tylko raz że chroniczny brak czasu a dwa, że celem stronki na facebooku było raczej zaproszenie do przyjścia tutaj :)
Ja znalazłam to forum całkiem przypadkiem, szukając pracy jednak gdyby moze było bardziej rozreklamowane na FB szybciej bym tu dotarła, mam tak dużo czasu że w zasadzie pół dnia spędzam przed kompem w poszukiwaniu nowości, informacji i w ogóle, generalnie forum bardzo mi sie podoba, wiele watków i problemów, jednak większość ludzi siedzi na FB gdzie mozna znaleźć info na temat całego świata w zasadzie.
Pozdrawiam Ewa

katherina3
Gość
Gość
Posty: 2
Rejestracja: wt, 30 paź 2012, 10:32
Kontaktowanie:

Re: Czemu ludzie notorycznie wchodzą na facebooka?

Post autor: katherina3 » śr, 31 paź 2012, 17:36

Jestem uzależniona od fejsa, a wchodzę z ciekawości no i lubię mieć kontakt ze znajomymi, a z większością mam tylko taki

Awatar użytkownika
Baden
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: czw, 2 maja 2013, 18:46

Re: Czemu ludzie notorycznie wchodzą na facebooka?

Post autor: Baden » pt, 10 maja 2013, 05:06

el malage pisze:.....wielu z nich obiecywalo dzwonic ,ale telefony dzialaja chyba tylko w jedna strone :)
no właśnie, dziwi mnie to że wszyscy narzekają na brak bezpośredniego kontaktu ze znajomymi. A prawda jest taka że my sami zaniedbujemy te kontakty. Generalnie jestem przeciwnikiem facebooka, ale to dlatego, że jak słyszę że ludzie maja 800 znajomych i więcej....to niewierze, że ich wszystkich znają. Słyszę "Mam 1000 znajomych na fejsie"....to jest jakieś zakłamanie, czy wręcz dewotyzm współczesny. Ja dostaję (na szczęście mam bardzo dobry program antyspamowy) zaproszenia od znajomych a nie mam pojęcia skąd ich znam i vice versa. Z drugiej strony rozumiem tych, którzy z racji odległości korzystają z tego medium....telefony drogie, nie mówiąc już o spotkaniu.

Uważam, że prawdziwi znajomi to ci którzy mogą poświęcić swój czas na spotkanie z nami. Sam staram się mało gadać przez telefon, ale organizuje co tydzień spotkanie z różnymi znajomymi. Znajomi muszą znaleść czas na rozmowę na tematy poważne i niepoważne, ale nigdy o pieniądzach i biznesach.

Życzę Wam mniej spotkań na facebooku a więcej osobistych.... :D

Odpowiedz

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości