Pomoc w wyborze drukarki.

Tematy niekoniecznie związane z Wyspami Kanaryjskimi, rozmowy o wszystkim i o niczym
miroslawkras
Gość
Gość
Posty: 1
Rejestracja: śr, 23 maja 2012, 19:10

Pomoc w wyborze drukarki.

Post autor: miroslawkras » pn, 19 lis 2012, 09:09

Witajcie, potrzebuje pomocy związanej z wyborem taniej drukarki, która jednocześnie będzie drukowac duzo i tanio. Co myślicie o drukarkach firmy Epson z system CISS? Kilka osób polecało mi ten sprzęt. Kilka odradzało w końcu sam nie wiem co mam myśleć. Z góry dziękuje za opowiedz.

darkos
Gość
Gość
Posty: 1
Rejestracja: wt, 29 sty 2013, 19:17

Re: Pomoc w wyborze drukarki.

Post autor: darkos » czw, 31 sty 2013, 11:39

Drukarka Epson z systemem CISS to świetny wybór , w 100% spełni Twoje oczekiwania .

marTa85
Gość
Gość
Posty: 3
Rejestracja: ndz, 18 sty 2015, 18:52

Re: Pomoc w wyborze drukarki.

Post autor: marTa85 » pn, 19 sty 2015, 07:34

Ponawiam pytanie bo także poszukuję drukarki. Czy znacie inne dobre firmy? Będę wdzieczna za pomoc.

piksel
Gość
Gość
Posty: 3
Rejestracja: pn, 19 sty 2015, 20:36

Re: Pomoc w wyborze drukarki.

Post autor: piksel » pn, 19 sty 2015, 22:47

A może jakaś drukarka HP? Ja długo miałam tej firmy drukarke i jak pamietam nie szwankowala :)

Awatar użytkownika
LiveYourLife
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 121
Rejestracja: sob, 5 lis 2011, 14:50

Re: Pomoc w wyborze drukarki.

Post autor: LiveYourLife » śr, 21 sty 2015, 13:01

Hola

Napisz do jakich zastosowań ma służyć ta drukarka, jeśli biuro to najtańszą opcją w eksploatacji będzie drukarka laserowa, jeśli zależy Ci na wysokiej jakość np zdjęć ( wyższa gramatura papieru ) to atramentowa , generalnie zasada jest prosta laser droższy w zakupie i mniej awaryjny - tania eksploatacja, natomiast atrament tańszy w zakupie - droższy w eksploatacji

pozdrawiam

ZibiT
Gość
Gość
Posty: 3
Rejestracja: pn, 2 lut 2015, 23:51

Re: Pomoc w wyborze drukarki.

Post autor: ZibiT » wt, 3 lut 2015, 00:27

Ja polecam kupić urządzenie 3 w 1 drukarka, skaner i xero w jednym, ja kupiłem hp niedrogo i jestem zadowolony:)

czaplaagn
Gość
Gość
Posty: 3
Rejestracja: pt, 6 mar 2015, 09:30

Re: Pomoc w wyborze drukarki.

Post autor: czaplaagn » czw, 19 mar 2015, 19:39

ZibiT pisze:Ja polecam kupić urządzenie 3 w 1 drukarka, skaner i xero w jednym, ja kupiłem hp niedrogo i jestem zadowolony:)

I taki wybór ja rozumiem:) Taki sam jak mój.

Awatar użytkownika
SNCF
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 54
Rejestracja: czw, 5 lut 2015, 19:00

Re: Pomoc w wyborze drukarki.

Post autor: SNCF » pt, 20 mar 2015, 10:25

HP powiadacie sie wam podoba, aha..
http://wyborcza.biz/Gieldy/1,122116,157 ... placi.html

"W zamian firmy miały zyskać jego przychylność przy wygrywaniu przetargów. Jak dotąd śledztwo objęło przetargi organizowane przez policję, MSWiA, GUS czy MSZ."

tatko
Zaangażowany
Zaangażowany
Posty: 293
Rejestracja: czw, 20 paź 2011, 08:48

Re: Pomoc w wyborze drukarki.

Post autor: tatko » sob, 21 mar 2015, 10:14

a szukasz tej drukarki na Canarach? Bo jeśli tak to weź pod uwagę ceny tonerów/atramentów i ilość kopii. powszechnie wiadomo że niektórzy producenci wprowadzają limity pracy tj po pewnej ilości wydruków drukarka umiera- najwięcej było takich drukarek canon'a. hp jest drogie w eksploatacji. kolorowe lasery tanie w uzytkowaniu robil samsung ale się okazało że można zarobić na tonerach więc podobno teraz refill nie jest już tak łatwy a ceny niektórych starszych modeli umożliwiających dosypywanie proszku trzymają poziom nowych :lol:
Warto się zastanowić w związku z beznadziejną ofertą na wyspach nad przesłaniem sobie drukarki z polski- poczta do 10kg 140pln - różnica w cenie jest większa na korzyść zakupów w Polsce a na dodatek IGIC i clenie nie dotyczy artykułów od których na terenie EU już zapłacono VAT.
Kombajny takie jak CI polecają są popularne wśród kanarków(en masse technicznych analfabetów) drukujących max 100kopii miesięcznie i głównie ze względu na obsługę jednym przyciskiem. Jak policzysz koszty wydruku to się okaże że nie warto drukować na "swojej" drukarce-na tyle wystarczają zasychające cartridge
Skaner, po co? aparat w telefonie przy kanaryjskim nasłonecznieniu robi zdjęcia wystarczającej jakości, podrasowujesz odrobinę i drukujesz.

Awatar użytkownika
SNCF
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 54
Rejestracja: czw, 5 lut 2015, 19:00

Re: Pomoc w wyborze drukarki.

Post autor: SNCF » wt, 31 mar 2015, 13:54

http://www.epson.pl/pl/pl/viewcon/corpo ... &WT.z_ap=0

najtańszy koszt druku na oryg bez kombinowania i najwyższa jakość druku

chyba ze tylko cz-b to laser

Daresz
Gość
Gość
Posty: 2
Rejestracja: pn, 7 sie 2017, 10:16
Kontaktowanie:

Re: Pomoc w wyborze drukarki.

Post autor: Daresz » pn, 7 sie 2017, 13:40

Drukarki Brother, zdecydowanie bezkonkurencyjne według mnie :)

Odpowiedz

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości