jestem dumnym Polakiem!!!!

Tematy niekoniecznie związane z Wyspami Kanaryjskimi, rozmowy o wszystkim i o niczym
Awatar użytkownika
Dzidek
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 488
Rejestracja: wt, 23 lis 2010, 09:34
Lokalizacja: Polska

Re: jestem dumnym Polakiem!!!!

Post autor: Dzidek » wt, 19 maja 2015, 18:42

Witam
Skoro już tak dzis sie udzieliłem to jeszcze tak przemysleniami sie podziele(a jak też mam tak czasami :wink: )

Jestem dumnym Polakiem ale nie durnym...pare dni temu w pracy podszedł do mnie młody facet i wali po niemiecku: przepraszam,że przeszkadzam(mi juz żarówa sie świeci)mam pytanie...ja zaś pytam:z jakiego kraju jestes?,-niemiec pada odpowiedz....?-z ciebie taki niemiec jak ze mnie azjata.Jesteś z Polski?...czerwony sie zrobił i potwierdził,zapytałem tylko dlaczego sie wstydzi,że jest Polakiem i czy uważa to za złe.Coś tam niewyraznie bakał,że nie i uciekł.Całe zajście opowiedziałem jego kolegom z pracy(przy nim) i poprosiłem aby go przypilnowali i wiecej nie kłamał,jego czerwona buzka i wzrok zbitego psiaka daja szanse,że pojał ta lekcje.Podobnych przykładów miałem mnóstwo i zawsze gdy można było cos zyskać przypominało sobie towarzystwo swoje pochodzenie.

Rozpisałem sie a nie o to chodziło,wiec teraz w skrócie.
Jestem patriotą i w zwiazku z tym opuszczam kraj,jest to moja walka o odstawienie swiń od koryta.Wmawia sie przez media,że 2 partie walcza ze soba o władzę i bla bla bla i bla bla bla...prawda jest prostsza,nikt ze soba nie walczy jest to tylko szopka dla bałwanów,ci namieszali,to teraz do steru pójda inni ale koryto pozostaje przy obydwu.Problemem w polsce nie jest jaka partia bedzie rządzić tylko w ogóle partie które nie rządzą a rozpieprzaja ,kradna,pasą,i w dupskach maja co z tym krajem.Nie raz pojawia sie ktos kto rzuca,że patrioci musza zostac w kraju a nie na łatwizne i wyjechać...dla mnie to wyjazd jest aktem odwagi i właśnie patriotyzmu,nie oddawajmy tym świnią naszych pieniędzy,krwawicy i potu.jedyna opcja jaka by rozwiazała sprawę to przewrót zbrojny ale...podpisano ustawę zezwalajacą na wejście sił zbrojnych państw obcych na teren Polski i...mamy tylu generałow,że chcąc nie chcąc są przydupasami polityków,właśnie po to tylu ich natrzepali,tak samo urzedasów,im wiecej tym większy elektorat.
Człowiek w naszym kraju jest jak baran,do zarznięcia,bedzie nastepny... i tu mój akt sprzeciwu.Nie będzie następnego barana,bo wyjechał.Więc?bądzcie patriotami i wyjedzcie z tego burdelu,bo bedzie coraz gorzej,nie bedzie zmniejszonego wieku emerytalnego,nie bedzie jowów,nie będzi podwyżek wolnej kwoty od podatku...będzie coraz gorzej.
Pozdrawiam
Widzisz? Nie widzę...Aaaaaa widzisz

Awatar użytkownika
Rafi_77
Początkujący
Początkujący
Posty: 44
Rejestracja: ndz, 12 gru 2010, 14:56

Re: jestem dumnym Polakiem!!!!

Post autor: Rafi_77 » śr, 20 maja 2015, 06:43

A że tak spytam: głosowałeś w wyborach?
Pewnie, że najłatwiej jest uciec, tylko tak zrobiło już wielu i teraz barany oddają większość głosów na baranów... :(

tatko
Zaangażowany
Zaangażowany
Posty: 293
Rejestracja: czw, 20 paź 2011, 08:48

Re: jestem dumnym Polakiem!!!!

Post autor: tatko » śr, 20 maja 2015, 12:44

najłatwiej jest uciec? WTF? Na pewno?
najłatwiej to jest siedzieć przed telewizorem łykac papkę rano do roboty o 17piwko i znowu przed telewizor. ładnie i schludnie się ubierać do kościoła, wziąć kredyt na mieszkanie i samochód i się nie wychylać. Jedyne wybory które coś zmieniły w Polsce to referendum unijne. he he i to właśnie dlatego że dały niewolnikom drogę do wolności.
Polski były minister finansów nie był płatnikiem podatków w Polsce. A Ty mówisz że to zaleta zostawać? No to proszę bardzo pracuj na Vincentów- oni te pieniądze i tak wywiozą do londynu :lol: To może lepiej jak sam je tam zainwestujesz?
Ostatnim politykiem który miał wizję i mógł coś wygrać był Władysław Sikorski. Na wybory chodząc legitymizujesz władzę. jedyne czego się boją to że frekwencja będzie niska.
Szkoda życia na politykę. Zmienia świat na plus nie Obama tylko Vinod Khosla, Elon Musk, Chamath Palihapitiya czy Peter Thiele.
Co do patriotyzmu to ja nie jestem patriotą. Nie uważam że jesteś lepszy tylko dlatego że się urodziłeś gdzieśtam. Ani tez gorszy. A patriotyzm ma spowodować że zgodzisz się zostać mięsem armatnim. Wieszcz i Wielki Patriota Mickiewicz namawiał do walki i cierpiał za miliony ale głównie od kaca w Paryżu. Możesz być ich bydlęciem pociągowym z biało-czerwoną obróżką ale masz wybór możesz wyjechać i pokazać im środkowy palec. Ojczyzna to konstrukt destrukcyjny dość :roll:

Awatar użytkownika
Dzidek
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 488
Rejestracja: wt, 23 lis 2010, 09:34
Lokalizacja: Polska

Re: jestem dumnym Polakiem!!!!

Post autor: Dzidek » śr, 20 maja 2015, 20:17

Witam
Rafi_77 pisze:A że tak spytam: głosowałeś w wyborach?
Pewnie, że najłatwiej jest uciec, tylko tak zrobiło już wielu i teraz barany oddają większość głosów na baranów... :(
Tak na Kukiza,druga tura to jak decyzja czy obciąć palca tasakiem czy siekierą wiec bez komentarza.Zapewniam Cię,że wyjazd nie jest najłatwiejszym wyborem,tak jak tatko napisał najłatwiej jest zostać i dać się zarżnąć.Zostając w kraju jesteś bierny czekasz i bierzesz co ci dają,a daja coraz mniej i szukaja coraz głębiej,wiecej zabierają,nie masz wpływu na to co sie dzieje z naszym krajem,ja wyjeżdżając(nie z radością jak Ci się wydaje)działam,odcinam świniom dopływ do koryta.Nasz kraj poniewqiera swoich obywatali i to jest fakt.Nie idzie ku lepszemu i jak będzie powstanie przyjadę gwarantuje,jak będzie wojna ...wyślę wam koce jak to nasz (nie)rząd robi,bo za baranów nie będę się tłukł.Zreszta wydaje mi sie,że czeka nas rozbiór,bo wszystko na to wskazuje,zobaczysz jak antypolskie nastroje wcisną stare ziemie niemieckie z powrotem do właściciela i nie wiem czy nie będzie to jak wybawienie dla wielu.
Pozdrawiam.
Widzisz? Nie widzę...Aaaaaa widzisz

Awatar użytkownika
Rafi_77
Początkujący
Początkujący
Posty: 44
Rejestracja: ndz, 12 gru 2010, 14:56

Re: jestem dumnym Polakiem!!!!

Post autor: Rafi_77 » czw, 21 maja 2015, 13:46

To właśnie taka postawa mnie się podoba (ja też na Kukiza oczywiście) :)
Nie piszę, że wyjazd jest zły... Piszę, że bierność jest zła...
Że całkowite odcięcie od ojczyzny może nie być wcale takie dobre. Kiedyś może przyjdzie chęć, albo po prostu potrzeba powrotu, bo życie różne scenariusze pisze... I co? Nie robiąc nic- wracać trzeba będzie do tego samego bagna.

tatko
Zaangażowany
Zaangażowany
Posty: 293
Rejestracja: czw, 20 paź 2011, 08:48

Re: jestem dumnym Polakiem!!!!

Post autor: tatko » pn, 25 maja 2015, 11:14

cieszę się że jesteście tacy zadowoleni Polacy- i nawet głosujecie. no, no, no co za wysiłek.
To przeczytajcie co żeście sobie wygłosowali do tej pory(druga pozycja od spodu). Zabiło mnie jak mi tu znajomy Ruski mówił że on do swojej fabryki rosyjskiego robotnika za 500usd(na rękę) nie znajdzie i musi ukraińców ściągać.


Kraje o wysokim dochodzie –
high-income countries
(12 746 $ lub więcej)

Monaco
186 950
Liechtenstein
136 770
Norway
102 610
Switzerland
86 600
Qatar
85 550
Luxembourg
71 810
Australia
65 520
Macau
64 050
Denmark
61 160
Sweden
59 240
Singapore
54 040
United States
53 670
Canada
52 200
San Marino
51 470
Austria
48 610
Netherlands
47 440
Finland
47 110
Japan
46 140
Germany
46 100
Belgium
45 210
Kuwait
44 940
Iceland
43 930
Andorra
43 110
France
42 250
United Kingdom
39 140
Ireland, Republic of
39 110
United Arab Emirates
38 620
Hong Kong
38 420
New Zealand
35 550
Italy
34 400
Israel
34 120
Brunei Darussalam
31 590
Spain
29 180
Saudi Arabia
26 200
Korea, South
25 920
Oman
25 250
Cyprus
25 210
Slovenia
22 750
Greece
22 530
Malta
20 980
Portugal
20 670
Bahamas, The
20 600
Bahrain
19 560
Czech Republic
18 060
Slovakia
17 390
Estonia
17 370
Trinidad and Tobago
15 760
Latvia
15 280
Chile
15 230
Uruguay
15 180
Barbados
15 080
Lithuania
14 900
Equatorial Guinea
14 320
Russia
13 860
Saint Kitts and Nevis
13 460
Croatia
13 330
Poland
12 960
Antigua and Barbuda
12 910

Japi
Początkujący
Początkujący
Posty: 24
Rejestracja: śr, 17 cze 2015, 18:24
Lokalizacja: Santa Cruz de Tenerife

Re: jestem dumnym Polakiem!!!!

Post autor: Japi » wt, 23 cze 2015, 00:00

Być Polakiem? Wychownym na krwi powstańczej, sprzedanym na targu czerwonemu zbrodniarzowi za wątpliwą gwarancje . Być polakiem to dzwigać pancerz mitów . To w pustych słów świątyni stawiać ołtarz krwi. A nad każdym naszym ciałem wschodzi pamięci żywej kształt, by zawodzący przed bałwanem , półślepy kapłan łgarz, każdym nowym zadniem mógł hartować pamięci pancpancerz nasz.
Ci co ducha tego czasu noszą w sercu polskości się nie wyrzekną, i krwawiącą duszę w potrzebie, ojczyźnie na tacy ofiarują.

Są tu tacy, co prawo do wiedzy uzurpować sobie będą. Ale to ludzie z Witkacego, maleńcy, bojaźliwi i w strachu jak psy kąsający.

Odpowiedz

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość