Jak to zrobić?

Tematy niekoniecznie związane z Wyspami Kanaryjskimi, rozmowy o wszystkim i o niczym
Awatar użytkownika
Dzidek
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 488
Rejestracja: wt, 23 lis 2010, 09:34
Lokalizacja: Polska

Re: Jak to zrobić?

Post autor: Dzidek » czw, 21 lip 2011, 17:09

Witaj :D.To się nazywają zawirowania życiowe,dlatego kiedyś mi się sprawdzało aby nic nie planować,spakowałem plecaczek i ciach na Holandię,innym plecaczek i ciach Irlandia.Dziś planuje,zastanawiam,pocę i zawsze się znajdzie kryzys jakiś lub niespodziewany wydatek :D :D Nie ma się co łamać a właśnie robić dalej alfabet :D jest jeden problem a jak dojdę do końca to co? :wink:
Wiem,że jakbym nie liczył się z rodziną jaką sam de facto założyłem,już bym śmigał po plażach na Teneryfie.Dlatego też na dzień dzisiejszy planuje,postaram się godnie to załatwić :D
Odnośnie Twojej łajby to te przeróbki faktycznie będą pracochłonne,z tym ,że jak miecz szybrowy o odpowiedniej wadze to niepotrzebny balast.Na śródlądzie raczej ta nadbudówka też nie będzie problemem.Fajnie ten centralny kokpit na zdjęciu wygląda i łajbka optycznie większa.Wywaliłbym stacjonarny i wstawił na pawęży mały elektryczny lub spalinowy zaburtowy :D
Pozdrawiam.
P.S.
Sam ostatnio oglądałem małe stalowe ok 10 m jachty stoczni van de stadt,wibo 930 nie za duży nie za mały a i cena ok :D
Widzisz? Nie widzę...Aaaaaa widzisz

Awatar użytkownika
camilozeta
Administrator
Administrator
Posty: 977
Rejestracja: pn, 22 maja 2006, 02:36
Kontaktowanie:

Re: Jak to zrobić?

Post autor: camilozeta » czw, 21 lip 2011, 18:31

Dzidek pisze:Nie ma się co łamać a właśnie robić dalej alfabet
To w takim razie przed Kanarami jeszcze Jamajka Cię czeka :) Albo Japonia.

Salu2
http://www.camilozeta.com/ - Podróżując przez życie...
Obrazek

Awatar użytkownika
Dzidek
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 488
Rejestracja: wt, 23 lis 2010, 09:34
Lokalizacja: Polska

Re: Jak to zrobić?

Post autor: Dzidek » pt, 22 lip 2011, 05:51

Ha ha ha witaj camilozeta,skąd ta radość?już tłumaczę.Miałem kiedyś w planach wyjazd do Japonii,zafascynowany jestem ich kulturą i z racji sportów które uprawiałem :D
Ale sprawa alfabetu to raczej ciągłość w kategorii plan-a,b,c,d... :D i jak SS napisał plan Ba,Bb,Bc... :D
Pozdrawiam.
Widzisz? Nie widzę...Aaaaaa widzisz

Awatar użytkownika
Baden
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: czw, 2 maja 2013, 18:46

Re: Jak to zrobić?

Post autor: Baden » ndz, 19 maja 2013, 19:41

Ta łajba ma 6,20 i dwie nadbudówki!? Super

Chętnie bym się nią wybrał na Bałtyk. Ja mam mikrona przedłużonego do 6,10m i z balastem 250kg. Śródlądowa, ale ją sprzedać niestety muszę gdyż morze mnie "połknęło" i chcę kupić/wynająć morską łódź.

Planuję pożegnalny rejs Alchemy wzdłuż wybrzeża Bałtyku (polskiego). Samotnie. W 2013 roku. Czy się uda?!

Do zobaczenia na Wyspach.

Awatar użytkownika
Dzidek
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 488
Rejestracja: wt, 23 lis 2010, 09:34
Lokalizacja: Polska

Re: Jak to zrobić?

Post autor: Dzidek » ndz, 16 cze 2013, 11:20

Witam
Zyczę powodzenia Baden,ja sam dążę do usidlenia oceanów i kiedyś to osiągnę.
Pozdrawiam
Widzisz? Nie widzę...Aaaaaa widzisz

Bopczyk
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: pn, 1 lip 2013, 09:32

Re: Jak to zrobić?

Post autor: Bopczyk » wt, 6 sie 2013, 09:08

Obczaj jakie to musi byc uczucie. 12 lat malymi kroczkami robisz lodz, a na koniec wyplywasz na morze!! Zwienczenie silnej woli i zaparcia. Startuj, chlopie :)

Odpowiedz

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości